What is Clean Diesel?


Share This Page

January 18, 2018   |   Diesel Technology Forum

Press Release

Diesely nabírají v Detroitu nový dech


DETROIT, 18. ledna 2018 /PRNewswire/ -- Čistá naftová technologie získala na Severoamerickém mezinárodním autosalonu 2018 významnou podporu, když šest výrobců automobilů oznámilo nové verze čistých dieselových osobních automobilů, SUV a lehkých nákladních vozidel.

„Tato představení jsou vyjádřením silného závazku k čisté naftové technologii jako k úsporné volbě pro spotřebitele a dosažení cílů čistšího vzduchu a úspory paliva," uvedl Allen Schaeffer, výkonný ředitel organizace Diesel Technology Forum.

„Tato nová generace čistých naftových vozidel byla zkoumána a vyhodnocována podrobněji než kdykoli předtím. Spotřebitelé, kteří si pro své příští vozidlo vyberou pohon motorovou naftou, zažijí bezkonkurenční kombinaci výkonu bez kompromisů, velmi nízkých emisí, palivové účinnosti, provozního rozsahu a tažné kapacity. V nabídce dostupných vozidel s alternativním pohonem je nafta jediná s nabídkou ve všech segmentech vozidel – sedany, lehké nákladní automobily, SUV, dodávky a luxusní vozidla.

„Již déle než 85 let hrály dieselové pickupy na světovém trhu s automobily významnou roli a nikde jinde více než ve Spojených státech. Uvedení nových dieselových verzí do modelů nákladních automobilů, jako je Silverado 1500 a F-150, ukazuje na pokračující důležitost tohoto pohonu pro spotřebitele a výrobce automobilů na celém světě."

V roce 2017 bylo více než 65 procent ze 17,25 milionu vozů prodaných v USA nákladními vozy nebo SUV. Ford pickup řady F, GM Silverado a pickup FCA představovali tři nejprodávanější vozidla v Americe. F-150 je nejprodávanějším vozem v Americe již více než 40 let a nejprodávanějším vozem všeho druhu již více než 35 let.

Nové dieselové nabídky, modely let 2018/2019:

Více informací naleznete na webových stránkách https://www.dieselforum.org/

Kontakt:

Sarah Dirndorfer

sdirndorfer@dieselforum.org

301.668.7230 (o) 301.706.8276 (c)


More

All News & Resources

Sign up for diesel direct

weekly analysis & commentary from the diesel technology forum